Арсен Аваков: Україна і Австрія планують підписати Угоду про взаємне визнання водійських посвідчень

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, 9 жовтня, під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Австрії в Україні Гернотом Пфандлером.

Глава МВС наголосив на необхідності продовження активного співробітництва між дружніми країнами і висловив надію підписати Угоду про взаємне визнання та обмін посвідчень водія між Україною та Австрією. Найближчим часом проект договору буде спрямований австрійській стороні.

В ході зустрічі пан посол висловив подяку за активну та успішну участь МВС у проведенні міжнародної спецоперації під умовною назвою «МОЦАРТ», яка була орієнтована на знешкодження транснаціонального злочинного угруповання, що займалося легалізацією коштів, отриманих від кіберзлочинів.

Посол Австрії також зазначив ефективну співпрацю між Україною і Австрією в рамках діяльності Міжнародної організації кримінальної поліції – Інтерпол, а також через Консультативну місію ЄС в Україні.

Крім того, посол Австрії звернув увагу на успішне проведення в червні 2019 на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ семінару з попередження домашнього насильства, в якому взяли участь представники Австрії, Чехії, Латвії, Румунії, Туреччини та Нідерландів.