Арсен Аваков: У Вінницькій області «банда тітушек» з 45 осіб спробувала захопити сільгосппідприємство – всі заарештовані!

31 травня 2017 року, невідомі люди зі зброєю в руках здійснили спробу рейдерського захоплення сільгосппідприємства в селі Метанівка Вінницької області. На території зернотоку, який охороняли місцеві жителі, зловмисники спровокували конфлікт і почали стрілянину – шість осіб отримали поранення.

 «Спецназ, який прибув на місці поліції діяв чітко – обеззброїв бандитів, поклавши їх в наручниках обличчям в землю. В землю, яку вони хотіли захопити. Всі члени банди були затримані, а сьогодні суд арештував всіх 45-ть терміном на 2 місяці БЕЗ ПРАВА ЗАСТАВИ. Це наша нова жорстка лінія!» – повідомив міністр внутрішніх справ.

До всіх відділів Національної поліції України була розіслана інструкція щодо жорстких дій в разі спроб рейдерських захоплень.

«Є ще бажаючі рейдерити, грати тітушними м’язами і зброєю – привласнюючи собі право на насильство? Не зрозуміло? Тоді ми йдемо до вас!»- заявив глава правоохоронного відомства.