Арсен Аваков: у Рівному відкрили нову пожежно-рятувальну частину

Сьогодні, 13 липня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков урочисто відкрив нову 25-ту Державну пожежно-рятувальну частину і вручив 44 рятувальникам ключі від службових квартир, які знаходитися безпосередньо в будівлі пожежного депо.

«Пожежна частина розташована поблизу двох густонаселених районів «Північний» та «Золотіїв». Це дозволить скоротити час прибуття рятувальників до місця виникнення надзвичайних ситуацій і прискорить час надання допомоги жителям Рівного», — повідомив глава МВС.

Міністр внутрішніх справ вручив сертифікати та ключі від службового житла рятувальникам та їх сім’ям.

«Цей об’єкт зводився з 1991 року, і тільки зараз завершилися будівельні роботи в рамках програми Президента України «велике будівництво». Отримані квартири поліпшать соціальне становище 44 рятувальників. Вітаю!» – сказав Арсен Аваков.

У даній будівлі працівники ДСНС та їх сім’ї зможуть відвідувати дві спеціальні кімнати – дитячий інтерактивний клас пожежної безпеки та кімнату роботи з психологом. Діти в ігровому форматі зможуть відчути себе пожежниками, адже в класі імітуються реальні сцени надзвичайних ситуацій, а також справжня форма рятувальників. Кімнату психолога зможуть відвідувати працівники, які матимуть необхідність психологічного розвантаження.

“Звичайно це житло тимчасове, проте тільки в минулому році співробітниками ДСНС отримано 1 314 квартир, у тому числі 965 квартир на умовах фінансового лізингу. Ця мотиваційна програма для рятувальників і правоохоронців, як Ви знаєте, успішно діє вже кілька років. Подібні ініціативи дають потужний поштовх для особистого розвитку людей, допомагають зосередитися на професійному зростанні і зміцнюють впевненість у своєму майбутньому», — підсумував міністр.