Арсен Аваков: У Рівному стартувала патрульна поліція! Реформа йде за планом!

Міністр внутрішніх справ повідомив про запуск патрульної поліції в Рівному.

«193 патрульних Рівного присягнули на вірність Українському народові. З сьогоднішнього вечора спокій жителів будуть цілодобово охороняти 20 патрульних екіпажів.Кожен з Твоїх нових поліцейських, Рівне, витримало колосальний конкурс – 26 осіб на місце! В ході жорсткого інтенсивного навчання були відраховані ще 100 чоловік. І тільки самі мотивовані сьогодні склали присягу!» – повідомив глава відомства.

Середній вік патрульних поліцейських Рівного- 25 років. (!)

У загоні:

26 дівчат;

81% – з вищою освітою;

22 людини пройшли АТО.

Як розповів міністр внутрішніх справ, серед них Андрій Лисничук, кіборг, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня; Олександр Матюх, Юрій Іванов і Тарас Цепа воювали під Саур Могилою, вирвалися з полону, повернулися і вирішили служити в поліції; Микола Харчук за свій ратний подвиг нагороджений орденом Данила Галицького.

Начальником управління патрульної поліції Рівного призначено учасника Революції Гідності, рядового поліції Сергія Мерчука.

Міністр повідомив, що в свої 22 роки Сергій на Майдані був в 35-й сотні «Волинська Січ», потім бійцем полку спецпризначення «Азов» (позивний Звіробій), брав участь у визволенні Маріуполя, Павлопіль, Широкино, Старобешеве. До Майдану Сергій п’ять років був волонтером таборів для дітей-сиріт, організатором військово-патріотичних таборів для молоді. В патрульній поліції проходив службу на посаді заступника командира батальйону в Луцьку, потім командував ротою патрульної поліції в Києві.

«З таким командиром, ви, хлопці, просто не маєте права спаплюжити звання українського поліцейського! Я впевнений – ваша команда стане однією з кращих в країні! В добру путь – служити і захищати!» – наставляв  глава відомства нових патрульних.

Рівне – 22-е місто, де заступила на службу патрульна поліція.

«Ми йдемо крок за кроком, повз наклеп і недовіру, спроби зламати віру в успіх і готовність творити заради майбутнього. Ми будуємо іншу систему на нових принципах. Крок за кроком. Не відставайте – підкреслив Арсен Аваков.