Арсен Аваков: У нас знову поповнення – Сервісний центр МВС в Ужгороді!

Чотирнадцятий в загальній черзі і другий в 2017 році Сервісний центр МВС відкрив двері для громадян в Ужгороді. У столиці Закарпаття кожен бажаючий зможе отримати всі сервіси МВС належної якості.

«Незалежно від місця реєстрації заявника, швидко, без обідньої перерви, послуги надаватимуть 7 співробітників фронт-офісу. На робочих столах працівників, що контактують з громадянами, встановлені додаткові камери, що дозволить контролювати якість надання послуг і протидіяти корупції навіть на побутовому рівні», – повідомив міністр внутрішніх справ.

Незалежно від місця реєстрації швидко і надійно громадянам надають адміністративні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачу та обміну посвідчень водія, допуску до перевезення небезпечних вантажів, а також інші послуги Сервісних центрів МВС. Здійснення заміни водійського посвідчення відтепер займає близько 30 хвилин, а перереєстрація авто – 2 години.

У новому Сервісному центрі МВС працює електронна черга, сучасна система комунікацій і безкоштовний Wi-Fi. Всі Центри обладнані відеокамерами спостереження – завдяки ним можна дізнатися на сайті hsc.gov.ua про завантаженість центру, а також проконтролювати його роботу.

«Щодня в центрі зможуть проводити більше 150 операцій. Передбачені зручності для людей з особливими потребами – є кнопка виклику адміністратора, пандуси і зручні місця для отримання послуг. З любов’ю і турботою укомплектована дитячий майданчик. Реформа крок за кроком!» – зазначив Арсен Аваков.