Арсен Аваков: У 2021 році МВС планує запуск двох масштабних проектів

Під час розширеного засідання колегії МВС, 11 лютого, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що в цьому році МВС запускає два масштабних проекти – систему аеромедичної евакуації та реформування гідрометеорологічної служби ДСНС.

«У цьому році спільно з Міністерством охорони здоров’я ми введемо систему аеромедичної евакуації та підтримки трансплантології із залученням авіації МВС. Це істотно підвищить рівень надання екстреної медичної допомоги в регіонах. Щонайменше 7 мільйонів українців зможуть отримати максимально швидкий доступ до особливої ​​медичної допомоги в ситуаціях, загрозливих їх життю і здоров’ю», – сказав Арсен Аваков.

Міністр зазначив, що в планах МВС і реформування гідрометеорологічної служби ДСНС із залученням світових лідерів у цій сфері.

«Це дасть можливість раннього виявлення та прогнозування небезпечних гідрометеорологічних процесів: ураганного вітру, смерчів, граду, повеней, ожеледиці дорожнього покриття, прогнозування пожежної небезпеки тощо. Наша мета – модернізація гідрометеорологічних систем для своєчасного отримання інформації. Це вкрай важливо для відповідного реагування, мінімізації наслідків і збереження людських життів», – зазначив глава МВС.