Арсен Аваков: Твоя патрульна поліція, Луцьк!

Патрульні поліцейські Луцька врятували юнака, який намагався вистрибнути з 9-го поверху – зловили за руку в момент падіння і утримали на вазі, повідомив міністр внутрішніх справ. Глава відомства подякував поліцейським за службу і повідомив, що збирається відзначити рятівників відомчими нагородами.

«Луцьк. Ця подія пройшла непоміченою – начебто звичайна поліцейська робота, але … варто поглянути на фото. Він був засмучений – були негаразди з дівчиною, програв гроші з каси кафе, в якому працював … 1500 грн. Заплутався. Патрульні з ним говорили, як завзяті психологи, а в момент стрибка схопили», – повідомив міністр внутрішніх справ.

Хлопець намагався відчепитися від рук патрульного, який тримав його. Але другий поліцейський, розбивши скло поверхом нижче схопив його за ноги.

«Хлопці ризикували і своїм життям – вони могли впасти всім разом. Але! Все обійшлося адреналіном, ногами і руками порізаними склом… і … всі залишилися живі. Хлопець, який влаштував метушню, – вже в порядку, а четверо патрульних Луцька – молодці. Відзначу нагородою за мужність, вправність і чесну позицію небайдужого поліцейського! Патрульні поліцейські – Сергій Ліга, Ігор Воронов, Віктор Бубало, Сергій Цигульов – красені! Дякую за службу!» – зазначив Арсен Аваков.