Арсен Аваков: Твоя нова поліція – старт в Черкасах!

Міністр внутрішніх справ України повідомив про запуск патрульної поліції в Черкасах.

«Перший день весни – перший день служби 256 патрульних поліцейських в Черкасах! Сьогодні ввечері в п’ятнадцятому місті України заступить на чергування 21 екіпаж патрульної поліції. 256 кращих пройшли конкурс 21 осіб на місце – з 5480 претендентів. Потім місяці інтенсивної підготовки, тренінгів та навчання», – розповів глава відомства.

У новій патрульної поліції Черкас:

– 33 дівчини;

– 21 учасник бойових дій;

– більше 90% патрульних поліцейських мають вищу освіту.

Начальником Управління патрульної поліції в Черкасах призначено майора поліції Вадима Лисничука.

«Вадим – активний учасник Євромайдану, відразу після революції Гідності вступив в добровольчий батальйон «Київ-1», разом з батальйоном брав участь у забезпеченні правопорядку в Києві в перші дні після Майдану, одним з перших був відряджений в зону АТО. Брав участь у визволенні Миколаївки, Слов’янська, пройшов шлях від бійця добровольчого батальйону до командира батальйону “Київ-1″», – зазначив Арсен Аваков.

   

Кормі того, міністр внутрішніх справ повідомив, що в патрульній поліції Черкас працюватимуть співробітники внутрішніх справ, які отримали осколкові поранення під час подій під Верховною Радою України 31 серпня 2015 року:

«З собою в патрульну поліцію Черкас Вадим запросив двох співробітників поліції з Києва – Олександра Даниленка та Андрія Майданика. Обидва сьогодні носять звання капрал поліції. Обидва не можуть пройти конкурсний відбір в патрульну службу. Обидва будуть працювати за вільним наймом.

Чому пишу про них окремо? Тому що це наші бойові товариші, які отримали поранення 31 серпня 2015 року за Верховною радою під час вибуху гранати РГП-5. Вони ризикували життям, захищаючи людей від втратили людську подобу і совість радикалів. Вони – приклад вірності обов’язку і Присязі. Їм – завжди знайдеться місце в новій поліції!»

«Вадим, Андрій, Олександр і всі хлопці з патрульної поліції Черкас – вірю – не підведуть! Крок за кроком, спираючись на кращих – ми будуємо Твою нову поліцію!», – підкреслив Арсен Аваков