Арсен Аваков: Турчинов, Яценюк і Аваков – головні мішені Кремля

Як повідомив міністр внутрішніх справ, аналіз листування колишнього шеф-редактора телеканалу «Інтер» Марії Столярової з російським пропагандистом Леонідом Муравйовим, сепаратистами ДНР і «кремлівськими кураторами», яка є в розпорядженні спецслужб України, дозволяє зробити висновок, що Турчинов, Яценюк і Аваков були об’єктами замовлених інформаційних атак на дискредитацію.

«Так, 2015 рік у серпні, серед антиукраїнських замовлень, які отримали Столярова і Муравйов, були і завдання організувати хвилю чорного PR-у проти ряду українських політиків. Перший в цьому «темнику» знаходився пакет брудних матеріалів на Секретаря РНБО Олександра Турчинова. Також в замовленні стоять прізвища з пакетом, скомпоновані російськими профі брудом, на екс-прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, голови Комітету ВРУ з питань культури і духовності Миколи Княжицького, голови Комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського та інших», – зазначив Арсен Аваков.

Глава відомства підкреслив, що пособницьке завдання міг отримати не тільки телеканал «Інтер» але й інші прокремлівські ресурси в Україні.

«Таким чином, російські журналісти, які формували інформаційну політику «Інтера» виконували замовлення Кремля по інформаційному знищенню тих, кого російське керівництво вважає своїми головними ворогами. З високою ймовірністю можна сказати, що подібні замовлення відпрацьовували й інший проросійський засоби масової інформації, які до сих пір досить впевнено почувають себе в Україні»,- підкреслив міністр внутрішніх справ.

Арсен Аваков закликав Нацраду з питань  радіомовлення і  телебачення  відреагувати на факти співробітництва менеджменту «телеканалу Інтер» з представниками РФ, підготовку і розміщення на цьому телеканалі замовних завідомо неправдивих матеріалів.

«Нацрада з питань  радіомовлення і  телебачення! Звичайно, за таке не треба позбавляти ліцензії ТРК “Інтер” треба грамоти давати, з гербом … з російським! Займіть позицію – Не ховайтеся», – закликав Арсен Аваков.