Арсен Аваков: Це критично важливо – забезпечити державну підтримку бійцям і офіцерам на системній основі

Сьогодні, 14 жовтня 2016 року, Міністр внутрішніх справ передав 47 квартир співробітникам органів і установ МВС, бійцям і інвалідам АТО в Харкові.

Під час робочої поїздки до Харкова Арсен Аваков передав 47 сертифікатів на отримання житла. 35 квартир отримали співробітники Національної поліції, в тому числі бійці батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Харків» і роти патрульної служби поліції особливого призначення «Східний корпус», співробітники Головного управління Нацполіції і Управління патрульної поліції в Харківській області. Також, 7 квартир були передані співробітникам Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України та 2 – працівникам Харківського національного університету внутрішніх справ.

Три квартири отримали військовослужбовці Національної гвардії України від представників ПАТ «Трест Житлобуд-1» – організації, яка брала участь в реконструкції та переобладнання будівлі під житловий будинок.

По завершенню урочистого заходу Міністр внутрішніх справ спільно з власниками нового житла ознайомився з умовами, в яких будуть проживати правоохоронці.

«Щасливі посмішки, навколо бігає дітвора … Це можна робити нескінченно довго – поринути разом з цими людьми в радість і щастя, заслужену важкою працею. Ми сьогодні ввели в експлуатацію будинок в Харкові і вручили 47 ключів від квартир!

Це критично важливо забезпечити державну підтримку бійцям і офіцерам – не від свята до свята, а на системній основі. Сподіваюся, у нас потихеньку це стане виходити.

А поки в чудовий сонячний день – ДІМ .. світлий і радісний з перших хвилин, але .. звичайний будинок, невигадливі прості квартири для сімей наших бійців і офіцерів. І великі плани – будувати і забезпечувати ЇХ, захисників України!» – підкреслив Арсен Аваков.

 

Довідка:

Житловий будинок є результатом реконструкції та переобладнання нежитлового будинку, переданого Харківському науково-дослідному експертно-криміналістичному центру МВС України.

Керівництвом експертного центру і ХНУВС був ініційований соціальний проект для надання житла співробітникам органів і установ МВС, сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції, а також бійцям і інвалідам АТО.

Реконструкція будівлі проводилася Харківським експертним центром спільно з Публічним акціонерним товариством «Трест Житлобуд-1».

Рік побудови – 1975, раніше будівля експлуатувалося як навчального корпусу авіаційного військового училища і складалося на балансі Міністерства оборони України.