Арсен Аваков: Три «Mercedes Sprinter» від Федерального МВС Німеччини з поліцейським обладнанням – на службу правопорядку і безпеки України

Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні Ернст Райхель від імені Федерального МВС Німеччини передав в розпорядження Міністерства внутрішніх справ України три мікроавтобуси «Mercedes-Benz Sprinter» в якості гуманітарної допомоги. Автомобілі будуть спрямовані до територіальних підрозділів Національної поліції.

«Сьогодні від Федерального МВС Німеччини ми отримали три сучасних мікроавтобуса з типовим поліцейським обладнанням, які надійдуть на службу правопорядку і безпеки України. Ми дякуємо Уряд Німеччини за співпрацю і допомогу, яку вони нам надають по ряду програм реформування Міністерства внутрішніх справ. Ми високо цінуємо вашу підтримку», – зазначив глава відомства.

У свою чергу посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні Ернст Райхель зазначив, що для німецької сторони дуже важливо підтримувати поліцію України, особливо в такі важкі часи для країни.

«З огляду на багаторічну співпрацю Німеччини і України, а також наші цілі – сприяти реформам Міністерства внутрішніх справ України, ми хочемо внести свій вклад, для виконання цього важливого завдання», – підкреслив посол Федеративної Республіки Німеччини.