Арсен Аваков: Тільки рішуча позиція і співробітництво країн-партнерів зможуть зупинити агресію РФ

Сьогодні, 18 лютого, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков провів зустріч із заступником Державного секретаря США з питань цивільної безпеки, демократії та прав людини, Координатором з питань боротьби з тероризмом, Послом Нейтаном Сейлзом і Тимчасовою повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін.

На початку зустрічі посол Нейтан Сейлз висловив співчуття у зв’язку із загиблими на сході країни і загостренням ситуації на фронті.

«Уряд США висловлює щирі співчуття українському народу у зв’язку з атакою проросійських сил і загостренням ситуації на ділянці фронту в Луганській області. Для США залишається пріоритетним питання територіальної цілісності України», – зазначив заступник Держсекретаря США.

Під час зустрічі сторони обговорили двостороннє співробітництво по контртерористичним заходам і визначили практичні кроки в сфері протидії тероризму, екстремізму і радикалізації суспільства.

Крім того, глава МВС України та представники американської сторони погодили співробітництво в рамках існуючих проектів, зокрема подальше масштабування на всю країну успішного проекту «Поліцейський офіцер громади».

«Я вдячний нашим американським партнерам за рішучу підтримку в боротьбі з агресією проти України і плідну співпрацю щодо розвитку реформи МВС України», – сказав Арсен Аваков.