Арсен Аваков: Терористам, які намагаються розгойдати Харків – будемо відповідати жорсткіше

Глава Міністерства внутрішніх справ заявив, що сьогодні в Харкові терористи намагалися підірвати Андрія і Інну Янголенко з харківського підрозділу МВС «Слобожанщина». Арсен Аваков запевнив, що подібні атаки відносно бійців спецпідрозділів не зламають їх духу.

«Ми – міцні хлопці, нас так просто не зламати! І ми знали, що ворог боїться своїх головних опонентів і робитиме все, щоб нас знищити. Ми їм заважаємо – і вони готові підривати, стріляти, вбивати. Ми знали, на що йшли. Ми знаємо, за що боремося. Ми, так сталося, – виявилися на війні – проти ворога мирної і мінливої України. І заради спокійно працюючої країни, що змінюється на краще  – ми готові приймати удари, готові захищати країну від хаосу, руйнування і смертей – від усього того, що принесли на Донбас негідники, які малюють проросійські лозунги.

Ми живі, і нам важко і боляче, як і всім. Але ми тримаємо удар, і будемо тримати далі. Ми готові. І терористичні атаки на одного з нас не зламають нашого духу. Навпаки!

Сьогодні в Харкові намагалися підірвати Андрія і Інну Янголенко з бойового харківського підрозділу МВС «Слобожанщина». Ці бійці – справжні українці, якими повинен пишатися Харків! На лінії фронту я зустрічався з хлопцями в найгарячіших точках – від Слов’янська до Волновахи та Маріуполя.

Сьогодні хлопці отримали поранення після вибуху, тільки що прооперовані – і, слава Богу – все буде добре! Будуть жити і як раніше з доблестю служити Україні!

Терористам, які намагаються розгойдати Харків – відповідаємо і будемо відповідати жорсткіше. Ні – не заради жорстокості й помсти, а заради того, щоб в Харкові, у всій Україні не повторилася трагедія простої людини з Донецька і Луганська, який втратив все …

Прорвемося! Витримаємо – важкі часи минуть. Будемо жити в щасливій і процвітаючій Україні. Андрію та Інні здоров’я! », – підкреслив глава МВС.