Арсен Аваков: Тернопільські патрульні сьогодні поповнили ряди Твоєї нової поліції!

Міністр внутрішніх справ повідомив про запуск патрульної поліції в Тернополі. «Тернопіль, Театральний майдан субота. Вітер, похмуро, але у нас свято! 209 патрульних поліцейських Тернополя склали присягу на вірність Народові України! Вітаємо, сподіваємося, довіряємо!» – підкреслив Арсен Аваков.

Глава відомства повідомив, що в Тернопільську патрульну поліцію було подано 4900 заявок, конкурс склав майже 24 людини на місце. Ті, хто пройшов жорсткий відбір комісій і успішно здав тести, 10 тижнів проходили навчання на базі Львівського університету внутрішніх справ у кращих викладачів та тренерів України з країн-партнерів.

«І ось вони: 209 твоїх нових поліцейських, які вже сьогодні ввечері вийдуть служити і захищати жителів Тернополя», – зазначив міністр.

У патрульній службі Тернополя 55% – дівчата, більше 80% мають вищу освіту, 24 людини – учасники бойових дій в зоні АТО.

«Кожен четвертий в формі патрульного поліцейського на вулицях Тернополя – дівчина. Більше 80%, тобто, майже кожен в формі патрульного поліцейського на вулицях Тернополя – має вищу освіту. 24 учасники бойових дій – ми постаралися, щоб у кожному підрозділі були молоді ветерани, які пройшли війну і знають ціну життю і вірності Присязі», – повідомив міністр внутрішніх справ.

«Я вірю, що народ України сьогодні прийняв з лав Твоєї поліції 209 гідних Служити і Захищати! Крок за кроком – ведемо реформу», – підкреслив Арсен Аваков.