Арсен Аваков: Те, що зараз відбувається в Чернігові – не вибори. Це паноптикум ганьби

Пайки, домовденості, гроші, бійки, схеми, списки … Так описує міністр МВС Арсен Аваков вибори в Раду в 205-му виборчому окрузі (Чернігівська область).

За його словами, вже зараз МВС має інформацію про підготовку до ночі виборів вояж до Чернігова спортсменів – «туристів» від обох ключових кандидатів.

«У понеділок направляють спеціальну слідчо-оперативну групу МВС, з функцією забезпечення законності під час виборчого процесу. З силовою підтримкою. Чи не з місцевих», – попередив міністр.

«Якщо не реагує Центрвиборчком – доведеться реагувати МВС. Така наша функція. І прохання потім не скаржитися!», – заявив Аваков.

«Один мандат. Більше 90 кандидатів. І двоє зійшлися в непримиренну сутичці за депутатський мандат. Сергій Березенко і Геннадій Корбан. Пропрезидентський і опозиційний кандидат.

Читайте також: МВС відкрило ще одне кримінальне провадження по «вишкам Бойка»

Висловлю свою думку.

Те, що зараз відбувається в Чернігові – не вибори. Це паноптикум ганьби, всього того мерзенного і брудного, що накопичилося в наших українських виборах за останнє двадцятиріччя. Пайки, договору, гроші, бійки, схеми, списки … Повний набір чорних технологій.

І що буде, якщо не втрутитися? Уже зараз МВС має інформацію про підготовку до ночі виборів вояж до Чернігова спортсменів – «туристів» від обох ключових кандидатів. І далі? Підвози, каруселі, бійки, вимкнене світло на ділянках, розбиті урни? Знову? !!

Люди в камуфляжі, зброя, стрілянина, протистояння «патріотів» і міліції? … – Знову? !!

Кандидати, ви цього хочете? Такою ціною отримати депутатський мандат?

І що робити мені – міністру внутрішніх справ? Проводити спеціальну поліцейську операцію? Вводити в Чернігів спецназ і Національну гвардію? У вас гідність є?

З огляду на те, що відбувається на Чернігівщині – щось подібне я змушений буду зробити. Відвернути сотні працівників МВС і жорстко реагувати ще ДО дня голосування.

Якщо не реагує Центрвиборчком – доведеться реагувати МВС. Така наша функція. І прохання потім не скаржитися!

У понеділок направляють спеціальну слідчо-оперативну групу МВС, з функцією забезпечення законності під час виборчого процесу. З силовою підтримкою. Чи не з місцевих.

Незаконна агітація, підкуп, порушення в ході голосування – ключова мета починає працювати групи.

Прошу нардепів, моніторингові та громадські організації, увійти в контакт з МВС і разом – превентивними заходами – забезпечити ЧИСТИЙ ТИЖДЕНЬ в цьому брудному виборному марафоні на 205 окрузі.

Прошу кадидата в депутати Корбана, Березенко та інших – діяти виключно в правовому полі, без двозначностей і провокацій. Так уже й не прошу – вимагаю! »