Арсен Аваков: Такі офіцери – нова якість української поліції!

Міністр внутрішніх справ України своїм наказом за поданням голови Національної поліції України Хатії Деканоїдзе сьогодні призначив Андрія Крищенка заступником голови Національної поліції України – начальником Головного управління Національної поліції в місті Києві.

«Я впевнений, що це правильний вибір!», – заявив глава відомства.

Арсен Аваков нагадав, що 9 місяців тому призначив Андрія Крищенка начальником міліції міста Харкова. І підкреслив, що сьогодні він готовий повторити кожне слово зі свого поста від 6 квітня: «Призначив нового начальника міліції м. Харкова. Андрій Крищенко. Патріот і справжній офіцер. Рік тому він до останнього захищав прапор України в Горлівці. Був, як вони думали, до смерті забитий озвірілими сепаратистами. Встав на ноги. У найважчі дні по звільненню Слов’янська очолив район. Крищенко – мій вибір для Харкова в ці непрості часи. На допомогу формується новій команді».

Глава МВС підкреслив, що 9 місяців роботи Крищенко на складному ділянці підтвердили – це був правильний вибір.

«Андрій Крищенко – приклад справжнього офіцера і істинного патріота України.

Як глава міліції Горлівки, ризикуючи життям, захищав український прапор від сепаратистів. Отримав важкі поранення. За героїзм, проявлений в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність присязі Крищенко нагороджений орденом «За мужність» III ступеня», – нагадав керівник правоохоронного відомства.

«Такі офіцери – нова якість української поліції!», – сказав Арсен Аваков, коментуючи нове призначення.