Арсен Аваков: Ситуація на фронті за останній тиждень різко загострилася

«Напередодні що відбувалося? Що обговорювалося на тому ж засіданні РНБО, в кабінеті президента? Президент був змушений  негайно відправити Руслана Хомчака на схід, на лінію фронту. У нас там за останній тиждень відбувається різке загострення ситуації. Мирного процесу вже немає. Діють міномети, снайперські обстріли. Війна триває», – заявив міністр.

Відомо, що тільки сьогодні збройні формування РФ чотири рази порушили режим припинення вогню, поранивши українського військового біля Південного. Крім того, біля Кримського був зафіксований факт інженерного обладнання позицій противника в бік наших підрозділів.

Щодоби зростає кількість обстрілів з боку російських найманців – від мінометів до стрілецької зброї. Стріляють і на Луганщині, Приазов’ї і в центрі біля окупованого Донецька. Снайпери бойовиків докучають біля Водяного і Шумов.

Раніше Арсен Аваков заявив, що Президент України Володимир Зеленський ввів в дію рішення РНБО, яке дозволило припинити діяльність телеканалів, котрі виголошують російські наративи в своїх програмах.