Арсен Аваков: система автоматичної фотовідеофіксації порушень ПДР запрацює з 1 червня

З 1 червня 2020 року всій країні буде підключено близько 700 камер автофіксації. Про це сьогодні, 20 травня, заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час засідання Кабміну.

Для врегулювання законодавчих невідповідностей міністр внутрішніх справ представив уряду на затвердження правки до Постанови КМУ від 10.10.2017 № 833 «Про функціонування системи фіксації адміністративних правопорушень в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі».

«Для запуску автоматичної відеофіксації порушень ПДР команда фахівців провела всі необхідні роботи, практично все готово. Залишилося лише врегулювати законодавчі питання і внести останні зміни до постанови Кабміну. Таким чином, система автофіксації порушень ПДР зможе функціонувати вже з 1 червня. Зараз в тестовому режимі працює 20 камер, незабаром їх буде 40. До кінця року ми плануємо підключити 700 КАФ по всій країні. Відповідний графік та адреси пунктів автоматичної фотовідеофіксації ми зможемо оголосити публічно після прийняття постанови КМУ», – заявив Арсен Аваков