Арсен Аваков: Сучасна техніка, новітні технології та висока мотивація – запорука ефективної роботи правоохоронної системи України!

Про це заявив міністр внутрішніх справ під час передачі автомобілів та комп’ютерної техніки поліцейським Ніжинського відділення НПУ в Чернігівській області.

Глава МВС підкреслив, що кожен поліцейський є частиною великого проекту реформи правоохоронного сектору:

«Поступово ми проводимо реновації регіональних підрозділів поліції, змінюємо ментальність, підходи, методи і кадрове оснащення. У нас цей процес ускладнюється тим, що ми живемо у пострадянській країні із перехідною економікою і з агресією від РФ. Ми повинні однією рукою тримати оборону від зовнішнього агресора та кримінального світу, а іншою створювати умови тут в середині країни, аби стати сильнішими».

Арсен Аваков зазначив,що ключовий показник успішної роботи поліцейського – це рівень довіри населення:

«Найближчим часом ми плануємо змінити критерії оцінки роботи поліцейського. У пріоритеті буде рівень довіри громади до правоохоронців. Другий індикатор – рівень розкриття злочинів. Якщо вам довіряє населення вашого регіону, значить ви працюєте правильно. Я прошу вас тримати постійний контакт із суспільством».

Очільник МВС наголосив, що наразі на розгляді Парламенту знаходиться закон про кримінальні проступки, який значно полегшить роботу слідчих.

«Думаю, що найближчим часом Верховна  Рада зможе проголосувати закон про кримінальні проступки, який допоможе роботі слідчих. Сподіваюсь, що до нового року закон вступить в силу. Це значно полегшить роботу слідства і дасть йому змогу сконцентруватися на більш серйозних справах», – наголосив міністр.

Також Арсен Аваков повідомив, що МВС працює над додатковою програмою соціальної підтримки правоохоронців, зокрема поліцейських, гвардійців, прикордонників та рятувальників.

«У проекті Держбюджету ми заклали підвищення заробітної платні для рядового складу на 30%, а для деяких підрозділів навіть у 2 рази. Окрім цього ми працюємо над додатковою програмою соціального забезпечення. Сучасна техніка, новітні технології, висока мотивація поліцейських і соціальне забезпечення – запорука ефективної роботи правоохоронної системи країни», – зауважив міністр.

Під час робочої поїздки міністр внутрішніх справ нагородив поліцейських Чернігівської поліції відомчими відзнаками та цінними подарунками.