Арсен Аваков: Субота, будні патрульної поліції Рівне – вбивці затримані за годину!

Міністр внутрішніх справ повідомив про деталі оперативного затримання осіб, підозрюваних у вбивстві, скоєному в с. Люхча Рівненської області.

У центрі села Люхча з невідомих причин чоловік скоїв постріл в іншого. Від отриманого поранення 57-річний житель Сарненського району помер, так і не доїхавши до лікарні.

Поліція отримала повідомлення про інцидент на лінію «102». Пізніше від Головного управління Нацполіції області надійшло орієнтування про те, що в напрямку Рівного рухається білий вантажний автомобіль, де можуть перебувати особи, які вчинили тяжкий злочин.

Патрульні почали переслідування автомобіля Форд Транзит, на якому стрілок поїхав в сторону Рівного. Зупинили їх на автозаправці, на околиці обласного центру. Двоє людей з тих, що їхали в цій машині, спробували зайти в поля і приховати в снігу велику сумку. Однак втікачів наздогнали, сумку знайшли 2 пістолети Форт, пістолет Макарова, автомат Калашникова і боєприпаси до них.

«Два патрульних екіпажу зуміли зупинити мікроавтобус, наздогнати і затримати озброєних злочинців – без єдиного пострілу! Дякую за службу! Пишаюся хлопцями і сподіваюся, що слідство і особливо суд спрацюють також чітко і професійно», – зазначив Арсен Аваков.

Глава відомства висловив щирі співчуття родині та близьким загиблого.