Арсен Аваков: Стратегічна траса Запоріжжя-Маріуполь знаходиться в плачевному стані. Закликаю до дій!

Сьогодні, 23 травня, в ході засідання Уряду міністр внутрішніх справ звернувся з проханням до представників влади відреагувати на цю ситуацію.

«Я не можу цього не сказати. Нам потрібно реагувати. Стратегічно важлива траса «Запоріжжя – Маріуполь» знаходиться в  плачевному стані.  Я прошу, аби керівник Державного агентства автомобільних доріг Славомір Новак надав Уряду пропозиції для вирішення цієї проблеми», – зазначив Арсен Аваков.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман підтримав звернення голови МВС.

«Це надзвичайно важлива дорога. Більш того, я хочу підкреслити, що нам потрібно налагодити нормальне сполучення з Маріуполем. Відповідні доручення виконує сьогодні Українська залізниця. Безумовно, питання ремонту дороги, про яке ви зазначили, входить до Плану ремонту доріг 2018-2022. Але потрібно при найменшій нагоді розпочати на цьому відрізку траси більш масштабний ремонт», – підкреслив Прем’єр-міністр.

Відмітимо, що саме цією дорогою проводиться ротація особового складу військових частин, поставляється зброя, боєприпаси, і здійснюється загальне матеріально-технічне забезпечення військових. А в зворотному напрямку везуть поранених, інших хворих, в тому числі дітей. У багатьох випадках спеціалізована допомога повинна бути надана терміново.