Арсен Аваков: Справа по затриманню керівника Львівської митниці набирає обертів – зупинено підкуп

Керівників Івано-Франківської митниці викрито на хабарі більш ніж мільйона гривень.

Міністр внутрішніх справ повідомив, що злочинна група в складі в.о. начальника обласної митниці, двох його заступників, а також начальника митного поста намагалася дати хабар оперативникам Управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції і прокурору військової прокуратури.

Правоохоронці задокументували численні факти хабарництва, коли митники ще перебували на посадах Львівської митниці. 19 січня співробітники Управління захисту економіки Львівської області та військової прокуратури затримали одного з керівників Львівської митниці. Пізніше з’ясувалося, що його спільників було переведено на рівнозначні посади в Прикарпатську митницю, де вони і продовжили працювати за старою схемою – збір коштів по вертикалі – від нижчої ланки до керівництва.

Коли викриті чиновники зрозуміли, що їм не вдасться уникнути відповідальності, вирішили домовитися з правоохоронцями. Ціна питання, на їхню думку, більше мільйона гривень.

«У ніч на 17 березня, під час«ділової зустрічі »митників затримали оперативники Управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції спільно зі слідчими військової прокуратури Західного регіону. Тривають обшуки. Ті, хто порушив закон, будуть покарані. Корупціонерам і чиновникам-хабарникам не місце в правовій державі», – зазначив глава МВС.