Арсен Аваков: Спочатку безпеку, потім політичні ігри – якщо вони не несуть загрози людям

Поліція пішла на «силовий вхід» в офіс організації «Добровольчий рух ОУН» 9 травня в Києві тому, що в одному з вікон був помічений чоловік з гранатометом. Пізніше правоохоронці з’ясували, що зброя було не заряджена. Про це міністр внутрішніх справ повідомив на засіданні КМУ, сьогодні, 11 травня 2017 року.

«Вважаю, що ми прийняли правильне рішення. У момент, коли збирався натовп, поліцейські побачили, що в вікні офісу «ОУН» стоїть конкретна людина в камуфляжній масці і у нього на плечі гранатомет. Поліцейські вирішили увійти в приміщення і локалізувати цю «проблему». Тільки після вилучення зброї, поліція з’ясувала, що воно не було заряджена. Ми не могли знати, порожній гранатомет або готується постріл. Тому, я повністю відкидаю будь-які інсинуації з боку ультра-радикалів. Маргінали і радикали не будуть панувати на наших вулицях. Ми будемо так чинити і надалі – спочатку безпеку, потім політичні ігри і перформанси – якщо вони не несуть загрози людям», – заявив Арсен Аваков.

Нагадаємо, що 9 травня 2017 року Києві відбулася акція «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», маршрут якої проходив повз офіс «Добровольчого руху ОУН». Під час заходу група молодих людей з символікою ОУН розгорнула прапори на верхньому поверсі будівлі на вулиці Мазепи, 6а і закликала не допустити акції проросійських сил, чим спровокувала виникнення конфлікту.

Фотографія офісу ОУН (Київ, вул. Мазепи ) 9 травня 2017. В руках бійця гранатомет Муха, з якого він цілиться в бік учасників ходи