Арсен Аваков: Спецпідрозділи НПУ і НГУ передислоковані в регіони України, задіяна Єдина авіаційна система безпеки МВС

На всі спроби дестабілізувати ситуацію реакція МВС буде миттєвою! Про це заявив, сьогодні 20 липня, міністр внутрішніх справ.

У всіх регіонах України на чергування заступила авіація МВС: літаки АН-72 і АН-26, вертольоти Н225, Н145, Мі-8, а також мобільні екіпажі спецназівців Нацгвардії і поліції. Всього на чергування в день голосування буде залучено додатково 132,5 тис. співробітників МВС.

«Сьогодні за моїм наказом авіація МВС передислокувала резервні спецпідрозділу Нацполіції і Нацгвардії в найвіддаленіші куточки України, щоб ми могли оперативно реагувати на будь-які виклики в день виборів. На всі спроби дестабілізувати ситуацію реакція МВС буде миттєвою», – підкреслив міністр.

Весь особовий склад МВС вже заступив до виконання своїх завдань в режимі 24/7 для забезпечення безпеки.

Під час організаційних нарад керівництво відомства визначило завдання для кожної служби і підрозділів. Особливу увагу приділили роботі вибухових служб і кінологів, групам швидкого реагування. Що стосується спецназівців, то вони передислоковані в різні регіони нашої держави, щоб сформувати оперативні резерви.

Зараз резервні підрозділи на території всієї держави прибутку на військові або цивільні аеродроми і знаходяться за місцем тимчасової дислокації для забезпечення завдань, які можуть виникнути час порушень громадського порядку в день виборів.

«Пам’ятайте, про заходи безпеки. Вас усіх чекають вдома, тому повинна бути повна взаємодопомога між усіма підрозділами МВС. Ми сподіваємося на ваш професіоналізм, ви розумієте, які перед вами виклики. Ви повинні діяти в рамках закону», – підкреслив Арсен Аваков.