Арсен Аваков: Спецназівці затримали чоловіка, який погрожував підірвати метроміст і державні установи

«Я хочу подякувати поліції за оперативну роботу. Чоловік, який заблокував рух на мосту, вже затриманий. Обійшлося без жертв», – заявив глава МВС.

Сьогодні, 17 вересня, в Києві спецназівці КОРД затримали чоловіка, який заблокував рух на метромосту і погрожував підірвати його і державні установи. В результаті було тимчасово перекрито рух на окремих станціях метро, а також на мосту.

Правоохоронці одразу виїхали на місце події для розгортання та проведення спецоперації.

В ході першочергових заходів було встановлено особу зловмисника і його контактні дані. З ним відразу зв’язалися психологи і командир спецпідрозділу. Чоловік хотів поговорити зі своєю дівчиною, а оскільки жодних вимог не було висунуто, то було прийнято рішення його затримати. З самого початку при ньому був карабін, але чоловік його викинув. Заборонених речовин при затриманому не виявили. Візуально він був під дією якихось речовин, але більш точно про це можна буде сказати тільки після експертизи.

При затриманні чоловік не чинив опору. Зловмиснику буде надано першу медичну та психологічну допомогу. Постраждалих немає.
У спеціальній операції брали участь спецназівці, рятувальники, гвардійці і підрозділи поліції.