Арсен Аваков: Сотні поранених, 189 загиблих бійців НГУ – це ціна, яку ми платимо за цілісність України

Міністр внутрішніх справ озвучив цифри втрат бійців НГУ в ході АТО на церемонії святкування 50-ї річниці створення військових частин з охорони громадського порядку НГУ. Міністр подякував бійцям за службу, вручив відомчі нагороди і передав 20 сертифікатів на патрульні автомобілі «Renault Duster».

«Суспільство високої думки про бійців Нацгвардії. Вони довели це своєю справою, своїм подвигом, і так повинно бути завжди. Сили Національної гвардії повинні бути міцнішими, сильнішими, щодня підтверджувати професіоналізм і майстерність. Ми переходимо на контрактну форму служби. У Національній гвардії працюватимуть професіонали військової справи, фахівці здатні забезпечити правопорядок. Ми готові їх підтримувати і допомагати на шляху розвитку. З цією метою ми передаємо підрозділам НГУ позашляховики “Renault Duster”», – повідомив Арсен Аваков.

Глава відомства привітав Національну гвардію України з 50-ю річницею створення військових частин – подякував ветеранам за самопожертву і відданість службі, а також відзначив відомчими нагородами кращих бійців.

Для забезпечення охорони громадського порядку Арсен Аваков передав військовим частинам 20 сучасних автомобілів. Машини будуть розподілені між усіма регіональними підрозділами.

Керівництво Міністерства внутрішніх справ спільно з ветеранами вшанував хвилиною мовчання пам’ять загиблих бійців Національної гвардії, які виконуючи службовий обов’язок, віддали свої життя в ім’я безпеки і миру в країні.

 «За час антитерористичної операції загинуло 189 гвардійців. Вони віддали свої життя в боротьбі з терористами і бандитами. Сотні поранених, 189 загиблих – це та ціна, яку ми платимо в боротьбі за збереження цілісності України. У цей важливий день, бажаю вам і далі вірно служити своїй країні. Ви повинні виправдати надії і не підвести український народ! Слава вам і слава Україні!», – зазначив міністр.