Арсен Аваков: Сьогодні у Вінниці 255 патрульних поліцейських присягнули на вірність Українському народові

Міністр повідомив, що патрульні поліцейські в Вінниці пройшли жорстокий відбір – конкурс був 34 людини на місце. З 9 тисяч кандидатів, що подала в вересні 2015 року заявки на службі в патрульної поліції Вінниці, пройшов всі конкурсних етапи попереднього відбору 266 людей. Успішно навчання завершили – 255 патрульних. Серед них 33 дівчини.

184 патрульних мають вищу освіту.

У новій патрульної поліції також буде нести службу 3 кандидата в майстри спорту (з рукопашного бою, бойового самбо), 10 майстрів спорту (греко-римська боротьба, бокс, рукопашний бій, акробатика, веслування).

«Серед тих, хто сьогодні присягнув на вірність українському народу – 50 осіб, які здали найважчий іспит – вони зі зброєю в руках захищали суверенітет і незалежність нашої держави на Сході України», – повідомив глава відомства.

«Окремо хочеться відзначити Іллю Путрашіка, який воював під Слов’янськом, який пройшов Іловайськ. Він також з іншими героями тримав оборону на 32-блок посту в Дебальцево. За проявлену мужність і героїзм нагороджений Орденом «За мужність III ступеня». Також не можу не сказати про ще одного з хлопців – Олександра Букатара, який воював в Комсомольську, Василівці, Роздольному, виводив поранених і допомагав виносити убитих в боях під Іловайськом», – підкреслив міністр.

Вінниця – 14 місто, в якому вже запрацювала нова патрульна поліція.

«Ось так, крок за кроком, ми планомірно вибудовуємо Твою нову поліцію. Поліція, яка буде “Служити і Захищати” якій будуть довіряти та вірити. Так, будуть помилки та невдачі. Так, нам, часто, протидіє стара система. Але ми не відступимо! У нашої команди, як і у кожного з цих хлопців, котрі сьогодні заступають на службу в Вінниці є головне – велике прагнення – змінити країну на краще. Підтримайте їх, вінничани! А вам, хлопці, – УДАЧІ! В добру путь», – заявив Арсен Аваков.