Арсен Аваков: Сьогодні перший день, коли випускаються офіцери з вищою освітою в новій системі МВС

Міністр внутрішніх справ взяв участь в церемонії випускного акту Академії МВС. Свідоцтва бакалавра Академії сьогодні отримав 521 офіцер поліції. Згідно з наказом міністра, вперше кращим випускникам разом з дипломом присвоєно звання старшого лейтенанта поліції.

«Сьогодні перший день, коли випускаються офіцери з вищою освітою в новій системі МВС. Сьогодні вперше ми вручаємо погони новим поліцейським, для яких слоган «Служити і захищати» – парадигма реформ», – сказав глава відомства.

Дипломи отримали молоді фахівці, серед яких – майбутні слідчі, експерти-криміналісти та співробітники підрозділів по боротьбі з кіберзлочинністю. 36 випускників отримали дипломи з «відзнакою» і звання старшого лейтенанта.

«Сьогодні кожен з вас входить в непростий період реформування, адже у нас не так багато нових молодих офіцерів, які символізують ці зміни. Тому, вам відразу потрібно буде тримати дуже високу планку. Сподіваюся, що ви готові», – звернувся до випускників Арсен Аваков.

У церемонії також взяли участь Голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе, міністр освіти і науки Лілія Гриневич, керівники структурних підрозділів Нацполіції і представники міжнародних організацій.

«З 521 сьогоднішніх випускників Академії місце служби 99 лейтенантів – Донецька область і зона АТО, 30 – Луганська. Хлопці, серед яких 38 закінчили академію з відзнакою – молоді, світлі, підготовлені фахівці – повні ентузіазму та заряджені енергією! З Богом!» – підкреслив Арсен Аваков.