Арсен Аваков: Служба з НС МВС України Отримала КРАЩИЙ в країні «літаючий госпіталь». Міцнішаємо!

Міністр внутрішніх справ повідомив, що Державна служба з надзвичайних ситуацій МВС України сьогодні отримала літак АН-26 обладнаний під кращий в країні «літаючий госпіталь».

«Сьогодні прийняли у виробника військово-транспортний літак АН-26 – після капітального ремонту та переобладнання. Фактично,  ДСНС отримали літаючий госпіталь з найсучаснішим реанімаційним модулями виробництва Австрії.

Літак може забезпечити транспортування двох тяжкопоранених на відстань до двох тисяч кілометрів без посадки, апаратно забезпечуючи функціонування життєво-важливих систем організму.

Крім того, літак оснащений ще шістьма ліжками для поранених, що не потребують  інтенсивної терапії, 14 – тьма кріслами для легкопоранених і 6 – тьма кріслами для медичного персонал», – повідомив глава МВС.

За словами міністра, новітній супутниковий пілотажно-навігаційний комплекс і система попередження зіткнень TCAS-94 дозволяє судну виконувати рейси по міжнародних повітряних лініях відповідно до норм Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО).

«Це перший літак подібного класу в Україні, який при необхідності може вивозити поранених прямо із зони лиха в закордонні клініки, підтримуючи життя весь час польоту за допомогою самих передових методів», – підкреслив глава відомства.

«Нам би таких ще 2-3 для повної впевненості, ну так крок за кроком! Вітаю команду Служби з надзвичайних ситуацій на чолі з Миколою Чечоткіним з успішно реалізованим проектом! Міцнішаємо!»- зазначив Арсен Аваков.