Арсен Аваков: Слідчий експеримент показав, що нацгвардієць Марків не міг вбити журналіста Роккеллі

Міністр внутрішніх справ заявив, що справа Віталія Марківа про вбивство італійського журналіста повністю сфабрикована російськими спецслужбами і реалізується на території Італії.

Про це він сказав під час засідання Верховної Ради сьогодні 5 червня.

«Питання про звільнення нашого гвардійця ми винесли на вищий державний рівень. У лютому Президент України провів переговори з Президентом Італії, Прем’єром і Папою Римським. Зараз ми очікуємо закінчення карантину, щоб можна було оголосити засідання апеляційного суду. Ми впевнені, що тут у нас хороші позиції. Також продовжимо дипломатичні зусилля на рівні глав держав», – сказав Арсен Аваков.

Міністр нагадав, що в минулому році було відновлено розслідування обставин вбивства італійського фотожурналіста Андреа Роккеллі.

«Кілька тижнів тому провели слідчий експеримент, який доводить – Віталій Марків не причетний до цієї справи», – підкреслив глава МВС.

Нагадаємо, група експертів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз та Київського політехнічного інституту провела в Слов’янську слідчий експеримент в рамках кримінального провадження Національної поліції про обставини загибелі італійського фоторепортера А. Роккеллі і російського перекладача А. Миронова 24 травня 2014.