Арсен Аваков скасував всі 86 показників оцінки роботи міліції

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков своїм наказом скасував оцінювальні показники роботи міліції.

«Їх було 86 – 86 (!) показників ефективності роботи міліцейського підрозділу. Зареєстровані злочини за різними напрямками – кількість, розкриваність, терміни, відносні показники .. агрегатовані таблиці … Навіть мені, людині, яка свого часу серйозно займалася математичним моделюванням – розбиратися довелося довго!» – повідомив глава правоохоронного відомства.

Арсен Аваков підкреслив, що до сьогоднішнього дня «якщо в районі зменшувалася кількість крадіжок, вбивств і наркоторговців – це за всіма цими показниками, найчастіше, виводило район на останні місця рейтингу – міліціонерів лаяли, карали і … вимагали «нормальних» (!) показників!»

В результаті, оперативники і слідчі «виконували план» … по повіям і кишеньковим злодіям, дорожнім аваріям і розкраданням, маніпулювали розкриттям, вносячи одні і не вносячи інші злочини в реєстрацію … в загальному, діяла звичайна пострадянська система.

Тепер, за словами міністра, йде повне перезавантаження.

«Поліція! Геть архаїзми пострадянської міліцейської системи! З метою впровадження ЄВРОПЕЙСЬКОЇ МОДЕЛІ ОЦІНКИ ПОЛІЦІЇ, сьогоднішнім наказом – скасував всі 86 обов’язкових показників оцінки»,- повідомив Аваков.

Найближчим часом буде впроваджена абсолютно нова модель оцінки ефективності поліцейської роботи, яка спирається на ДОВІРУ НАСЕЛЕННЯ поліції.

Оцінка ефективності діяльності співробітників Національної поліції тепер буде здійснюватися за чотирма напрямками:

1) результати зовнішнього опитування;

2) оцінка бізнес-середовищем ефективності поліцейської діяльності;

3) результати внутрішнього опитування;

4) результати виконання пріоритетних завдань.

 «Так буде правильно! – і ніяких більше паличок, галочок і планових нормативів за кількістю кишенькових злодіїв і розкрадачів!» – написав міністр.