Арсен Аваков: Ситуація по всій території країни контрольована

На україно-російському кордоні буде встановлено жорсткий контроль для припинення в’їзду в Україну можливих провокаторів. Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

«На кордоні з РФ буде встановлено дуже жорсткий контроль з перетинання молодчиків з того боку. Сьогодні я буду звертатися до всіх тих, хто очолює бойові організації з жорстким попередженням тут в Україні перестати нагнітати конфлікт і будемо приймати дуже чіткі, жорсткі заходи

У нас буде час слідства, буде час уроків, буде час висновків. Це все буде публічним, і ми все це будемо знати. Але сьогодні я хочу, щоб Харків повернувся в територію спокійного, вільного розвитку.

Фактор стабілізації – найважливіший момент зараз. Синхронні напади відбуваються зараз по всьому північно-східним областям, мені як міністру не знає чи цього. Одночасно в шести містах вчора і позавчора відбувалися масові сутички, під одними і тими ж гаслами, одними і тими ж методами, з одними і тими ж групами осіб », – зазначив міністр.

Він заявив, що подібні ситуації будуть виявлятися, про них буде інформуватися суспільство і такі особи будуть видалятися з України.

«Разом з тим, по всій території країни – в Одесі, Миколаєві, Херсоні, Луганську, Донецьку – ситуація контрольована. Все еліти, в тому числі, раніше протиборчі між собою політичні, розуміють ризики », – розповів Арсен Аваков.