Арсен Аваков: Системно оновлюємо техніку і автопарк ДСНС – покращуємо якість і оперативність роботи однієї з найважливіших служб країни!

Сьогодні, 26 лютого 2018 року, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков разом з главою ДСНС Миколою Чечоткіним вручили сертифікати на пожежну і спеціальну техніку особовому складу рятувальників в Хмельницькій області.

Від Державної служби України з надзвичайних ситуацій для Головного управління ДСНС в Хмельницькій області було передано 5 пожежних автомобілів (загальною вартістю 23 070 600 грн.), піротехнічний автомобіль «Renault-Master», снігохід «SNOWMAX» та водолазно-піротехнічний пікап марки «ZXAuto».

«2018 рік – рік якісного покращення служби надзвичайних ситуацій, технічного переоснащення, забезпечення особового складу. Основа реформи МВС – повне оновлення Державної служби з надзвичайних ситуацій. Тільки спільними зусиллями ми зможемо створити нову систему, яка дозволить рятувати життя і максимально ефективно боротися з наслідками надзвичайних ситуацій. Спільними зусиллями покращуємо якість і оперативність роботи однієї з найважливіших служб країни!»- зазначив міністр внутрішніх справ.

Крім, того Хмельницька обласна державна адміністрація передала 2 надувних намети для пункту Управління ДСНС, Хмельницька обласна рада – екскаватор, відновлений після роботи в зоні АТО, а Хмельницький міський голова передав рятувальникам області гідравлічний підйомник, вартістю 3 млн. грн.

Довідка:

Від Державної служби України з надзвичайних ситуацій для ГУ ДСНС України в Хмельницькій області передано:

– 5 пожежних автомобілі AЦ-4-60 – 505М на шасі МАЗ, на загальну суму 23 070 600 грн.;

– піротехнічний автомобіль «Renault-Master», вартістю 136 080 грн.;

– водолазно-піротехнічний пікап марки «ZXAuto» модель BQ1030SM3K1S, вартістю 573 668 грн.;

– снігохід «SNOWMAX» модель TTXD 200-A, вартістю 63 900 грн., придбаний за рахунок коштів спеціального фонду.

 

Від Хмельницької обласної державної адміністрації:

– надувний намет ПНС-6-10 для пункту управління – 2 одиниці, придбані за сприяння голови Хмельницької ОДА, на загальну суму 396 тис. грн.

Від Хмельницької обласної ради:

– екскаватор ЕОВ-4421, відновлений після роботи в зоні АТО – за рахунок Хмельницької обласної ради на загальну суму 1 млн. грн.

 

Від Хмельницького міського голови:

– гідравлічний підйомник ВС-28 на шасі «КАМАЗ» вартістю 3 049 500 грн., придбаний за рахунок субвенції Хмельницької міської ради.