Арсен Аваков: Щоб забезпечити нейтральність МВС на виборах, я не буду балотуватися в народні депутати України

Сьогодні, 31 травня, глава відомства зробив офіційну заяву щодо позиції МВС під час позачергових парламентських виборів в Україні: нейтральність, рівновіддаленість і забезпечення законності, чесності і прозорості процедури. Арсен Аваков підкреслив, що не балотуватиметься в депутати і продовжить свою діяльність по координації роботи відомств системи МВС.

«Щоб забезпечити рівновіддаленість і неупередженість системи МВС на виборах, я прийняв рішення не брати участь в цих виборах і не балотуватися в народні депутати України. Я, як міністр, чесно виконаю свої обов’язки з координації діяльності Національної поліції, Нацгвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, прикордонної та міграційної служб – щодо забезпечення виборчого процесу на позачергових парламентських виборах», – повідомив глава МВС.

Всі органи виконавчої влади, що знаходяться під координацією міністра внутрішніх справ, вже приступили до виконання своїх завдань щодо забезпечення виборчого процесу. Робоча група МВС відновила свою роботу і тісну співпрацю з партнерами – Центральною виборчою комісією і Громадянською мережею “ОПОРА”.

Арсен Аваков закликав кандидатів проводити виборчу кампанію в суворій відповідності з Законом, не застосовувати сумнівні і протизаконні схеми, а також співпрацювати з МВС в частині забезпечення громадської безпеки.

«Разом з українським громадянським суспільством ми задали високу планку на виборах Президента – виборчий процес, голосування та визначення результатів пройшли на високому рівні легітимності: без істотних порушень, відповідно до закону, і були визнані народом України і міжнародним співтовариством як зразкові. У нас вистачить сил, засобів і досвіду забезпечити законні, чесні, прозорі вибори, легітимність результатів, а також безпеку учасників і виборців », – заявив Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ наголосив, що розраховує на широку підтримку громадськості: “Сподіваюся на підтримку кожного з вас! Працюємо “, – сказав Арсен Аваков.