Арсен Аваков: Сервісний центр нового зразка почав роботу в Дніпрі – другий в Україні

1 листопада, стартував спільний пілотний проект Міністерства внутрішніх справ України та Дніпровського міської ради – для якісного і комфортного обслуговування громадян сервісний центр МВС і Центр надання адміністративних послуг працюватимуть в одній будівлі.

«Сьогодні тут в Дніпрі сервісний центр МВС починає свою роботу. Унікальність цього сервісного центру в тому, що вперше він відкривається разом з центром надання адміністративних послуг. Наш пріоритет – зручності для людини! Вперше спрацювала філософія – повага до державних інституцій і повага до особи, яка зможе отримати весь спектр послуг в одному приміщенні. До літа по всій країні ми проведемо комплексну заміну старих МРЕВ на нові сучасні європейські сервіси. До кінця року ми плануємо відкрити ще 5 таких оновлених центрів по Україні», – повідомив Арсен Аваков.

Серед основних переваг сервісного центру МВС нового зразка – сучасні технології, система інформаційних боксів, електронна черга, і спеціально підготовлений клієнтоорієнтований персонал.

Сервісний центр буде надавати платні і безкоштовні послуги, що відносяться до компетенції МВС: видача і обмін водійських посвідчень, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, замовлення і видача номерних знаків.

У свою чергу, в дніпровському центрі надання адміністративних послуг можна буде зареєструвати земельні ділянки, отримати виписку з ДЗК, реєстрацію прав на нерухоме майно, реєстрацію декларацій в сфері містобудування та інші адміністративні послуги.

«Ніхто не прагне займатися реформами заради реформ, ми хочемо робити реформу заради результату. Наша мета – надавати сучасний якісний сервіс без корупції: відкриті офіси, максимальне використання онлайн-послуг без участі чиновника, а також моніторинг роботи співробітників і зворотний зв’язок. Можна багато говорити про боротьбу з корупцією, а можна просто взяти і викорінити її. І впевнений, що «крок за кроком» ми цю ситуацію подолаємо, і будемо відчувати себе комфортно в своїй країні!», – підкреслив міністр внутрішніх справ.