Арсен Аваков: Сервісний центр МВС відкрився в Бахмуті Донецької області. До Нового року відкриємо ще!

Сьогодні, 22 грудня 2016 року, відкрився одинадцятий Сервісний центр, який відтепер замінить старий МРЕВ. Тут можна швидко і комфортно отримати всі сервіси МВС.

Гарний настрій відвідувачів Сервісного центр створює зовнішній вигляд приміщення, оформлений дизайн-студією BRATY, а безперервна робота підрозділів забезпечує 11 адміністраторів, серед яких також нові співробітники, які пройшли безкоштовну програму стажування та конкурс.

«Адміністратори Центру в Бахмуті нададуть всі сервіси МВС в стандартний час, з посмішкою і увагою до кожного відвідувача. І звичайно, тут, і як всюди, електронна черга, відеоспостереження, дитячий майданчик, умови для людей з обмеженими можливостями, дружня атмосфера, спеціальний планшет для оцінки якості і інформаційний кіоск. Наш новий Сервісний центр чекає вас за адресою вул. Ювілейна, 41, місто Бахмут, Донецька область», – повідомив глава відомства.

Відзначимо, що в Україні вже працюють 10 таких сервісних центрів: в Дніпропетровській, Харківській, Луганській, Львівській, Запорізькій, Вінницькій, Київській областях та місті Києві. Наступний сервісний центр МВС відкриється 27 грудня о Рівненській області, а до кінця червня 2017 року нові сервісні центри МВС з’являться у всіх областях України.

«Маленький Бахмут так само важливий, як і великі столичні міста – всі Сервісні центри МВС організовані і навіть оформлені відповідно до єдиного, найвищого зразка. Це принцип реформи – єдині стандарти, єдиний високий рівень, єдині технології. Реформа продовжується крок за кроком!» – зазначив Арсен Аваков.