Арсен Аваков: Сервісні центри МВС і територіальні підрозділи ДМС відновлюють прийом громадян з 12 травня

Графік і умови роботи підрозділів будуть коригуватися з урахуванням епідеміологічної ситуації в регіонах. Щоб прискорити сервіс – введена полегшена процедура запису через електронну чергу або за телефоном. Про це, повідомив глава МВС України Арсен Аваков сьогодні, 8 травня, на своїй сторінці в Twitter.

Надання послуг буде здійснюватися з дотриманням вимог перебування однієї особи на 10мробочі місця працівників обладнані захисною перегородкою, буде проводитися термометрія і дезінфекція приміщень. Чи не будуть допускатися працівники і відвідувачі, які мають ознаки респіраторних захворювань або без захисної маски.

«З 12 травня Сервісні центри МВС і підрозділи Державної міграційної служби відновлюють роботу – в залежності від епідеміологічної ситуації в місті та з дотриманням вимог карантину, за попереднім записом в електронну чергу або по телефону. Будьте відповідальні заради свого здоров’я!», – повідомив міністр.
Відзначимо, що Сервісні центри МВС надаватимуть всі адміністративні послуги, крім прийняття практичних іспитів на право керування транспортним засобом.
Для відновлення роботи з урахуванням карантинних вимог, МВС розробило і запустило особливий функціонал електронної черги. Це нова полегшена процедура запису громадян в сервісні центри МВС для отримання послуг. Вона дозволяє заощадити час і знижує ризик зараження коронавірусною інфекцією.
У разі відсутності функції електронної черги, запис для отримання послуг буде проводитись за номерами телефонів регіональних підрозділів відповідної області.

Для онлайн-запису необхідно просто зайти на сайт ГСЦ МВС або ДМС, вибрати розділ «Запис в електронну чергу» і пройти ідентифікацію.

На сайті міграційної служби для ідентифікації необхідно лише вказати особистий номер телефону, обрати послугу, відповідний територіальний підрозділ і час, а потім внести ваше прізвище та ініціали.

При записі на сайті ГСЦ МВС програмний функціонал:

• зберігає інформацію про всі наявні онлайн-реєстрації в черзі користувача;

• дозволяє за пару кліків записатися на вільну дату і час для отримання послуги чи скасувати свій запис при необхідності;

• автоматично відправляє сформований талон електронної черги на вказану електронну адресу;

• має алгоритм розподілу громадян, які бажають отримати послугу з урахуванням дотримання карантинних заходів;

• автоматично встановлює обмеження кількості записів в день – зокрема, записатися на обрану послугу можна тільки один раз на добу.

Сформований талон електронної черги необхідно показати адміністратору Сервісного центру МВС для отримання послуги.

Онлайн-запис здійснюється індивідуально і не може бути передана іншій особі. Невідповідність обраної послуги та даних, зазначених при реєстрації в електронній черзі, реальним даним є підставою для скасування реєстрації в електронній черзі.

Отримати додаткову інформацію можна на офіційних сайтах Головного сервісного центру МВС і Державної міграційної служби.