Арсен Аваков: С головою комітету Конгресу США з розвідки обговорили механізми повернення та реінтеграції окупованих територій

В ході візиту до США міністр внутрішніх справ Арсен Аваков провів робочу зустріч з головою Комітету з розвідки конгресменом Девіном Нуньєсом.

«Наразі перед нами стоїть дуже амбітна задача – провести деокупацію Східної України. Ми розуміємо, що звільнення території від окупантів та повернення  контролю над східним кордоном буде поліцейською операцією з залученням миротворчих сил, а не військовою. Моє бачення цього процесу – «тактика маленьких кроків, яким всі аплодуватимуть», – наголосив міністр внутрішніх справ.

Арсен Аваков пояснив, що основоположним в тактиці «маленьких кроків» є поступове звільнення окупованих територій, відновлення мирного життя, правопорядку, безпеки та доступ громадян до усіх державних сервісів на звільнених територіях.

Довідка:

Девін Джеральд Нуньєс (Devin Gerald Nunes нар. 1 жовтня 1973, Туларе, Каліфорнія) — американський політик, представляє Каліфорнію у Палаті представників США з 2003 року (голова Комітету з розвідки Палати з 2015). Член Республіканської партії.