Арсен Аваков: Розвиток і мотивація поліцейських Луганської та Донецької областей – наш пріоритет на 2019 рік

Сьогодні, 15 грудня 2018, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і глава Національної поліції Сергій Князєв відкрили нову будівлю Управління поліції в Луганській області і передали підрозділам нову техніку.

Майже чотири роки співробітникам поліції доводилося виконувати свої службові обов’язки в орендованих приміщеннях в різних районах Сєвєродонецька, а тепер поліцейські отримали можливість працювати в належних умовах.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відзначив, що відкриття нової будівлі – це розвиток поліцейських сил на Донбасі:

«Нова будівля управління поліції Луганській області – це рішення Уряду створити належні умови, аби люди могли гідно виконувати поставлені перед ними завдання. Крім того, ми передали новітнє обладнання. І глава ГУНП в Луганській області Сергій Колесник вже проінформував, що має додаткові плани з розвитку сил і можливостей. Розвиток і мотивація поліцейських Луганської та Донецької областей – для нас це надзавдання».

Міністр і голова НПУ передали для підрозділу оргтехніку і багатофункціональні пристрої для комплектації робочих місць.

Сергій Князєв зазначив, що сьогодні передали тільки першу частину техніки для підрозділу. Іншу частину вони отримають після нового року. У лютому 2019 року, під час проведення закупівель відомство в першу чергу зверне увагу на потреби поліції Луганській області.

«Робота поліцейського – це не тільки день і ніч на роботі. Сучасні умови вимагають сучасного обладнання, зручних робочих місць. І сьогодні ми передаємо техніку. Думаю, що вже в лютому ви отримаєте другу частину необхідного обладнання. Ми забезпечимо поліцейських Луганській області ще й новітніми системами і засобами захисту, щоб вони могли працювати в будь-яких умовах, навіть в умовах війни», – повідомив Сергій Князєв.

В рамках візиту керівники відвідали новий сучасний ситуаційний центр, чергової частини, оглянули нові робочі кабінети і службові приміщення.