Арсен Аваков: Розвиток спорту і фізкультури стане одним із пріоритетів бюджету України на 2017 рік

Про це повідомив міністр внутрішніх справ в ході церемонії нагородження призерів «Динаміади». Чемпіоном стала збірна команда співробітників національної Гвардії України.

«Я вітаю вас з сьогоднішніми успіхами «Динаміади 2016». Представники товариства «Динамо», правоохоронці, спортсмени – спортивна гордість країни. Так уже сталося, що на минулих Олімпійських іграх половину нашої команди представляли динамівці. 7 з 11 медалей, які Україна завоювала на Олімпіаді, – заслуга спортсменів товариства «Динамо»», – повідомив глава відомства.

ФСТ «Динамо» щорічно проводяться комплексні змагання з неолімпійських видів спорту – «Динаміада». У них беруть участь збірні команди територіальних організацій ФСТ «Динамо» України, збірні команди працівників та військовослужбовців правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України.

За підсумками зазначених змагань найбільша кількість нагород в особистій першості завоювали спортсмени збірних команд Національної гвардії України (21 нагорода) і Державної прикордонної служби України (18 нагород). У загальнокомандному першості перше місце зайняла команда Національної гвардії України, друге – команда Державної прикордонної служби України, третє – команда Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

«Товариство «Динамо» виростило великих спортсменів, які стали чемпіонами. Позиція Уряду України, яка прийняла рішення, що розвиток спорту і фізкультури, зокрема спортивних інфраструктурних об’єктів, стане одним із пріоритетів бюджету на 2017 рік. Внесок в розвиток спорту – що це запорука до майбутніх успіхів на чемпіонатах світу та Олімпійських іграх», – заявив міністр внутрішніх справ.