Арсен Аваков: розширення прав і можливостей жінок в МВС – хороший приклад для змін в українському суспільстві в цілому

В системі МВС працює 39% жінок, кожна п’ята – займає керівну посаду. Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив сьогодні, 3 грудня, під час відкриття щорічної конференції жінок-правоохоронців на тему «Лідерство: баланс професійного та особистого».

«Я радий, що в нашому міністерстві поважають жінок і панує дух жіночого лідерства. Думаю, що на одній з наступних конференцій вас вітатиме міністр внутрішніх справ – жінка. Кількість співробітниць, які працюють в нашому відомстві, свідчить про те, що МВС готове до гендерного балансу. Упевнений, що розширення прав і можливостей наших жінок – це хороший приклад для змін в українському суспільстві в цілому», – звернувся до присутніх Арсен Аваков.

Організатором заходу стала Українська асоціація представниць правоохоронних органів під керівництвом заступника міністра внутрішніх справ Катерини Павліченко. Конференція триватиме три дні. За цей час правоохоронці, міжнародні експерти та представники міжнародних організацій-партнерів обговорять шляхи подолання гендерних стереотипів в правоохоронній системі України і в суспільстві в цілому. Понад 300 учасників зможуть поділитися досвідом і своїми досягненнями в цій сфері.

Присутній на відкритті конференції глава МВС Арсен Аваков відзначив успішну роботу Української асоціації представниць правоохоронних органів.

«Я пишаюся тим, що наші активні жінки об’єдналися в Асоціацію, яка має успіх і визнана на міжнародному рівні. Ми підтримуємо ваші зусилля і бажаємо вам успіху. Ви і є частина цього успіху, ви і є успіх. Дерзайте, ламайте стереотипи, а ми вас підтримаємо. Слава вам і слава Україні!»- сказав міністр.

Українська асоціація представниць правоохоронних органів недавно отримала членство в міжнародній організації жінок-поліцейських. УАППО – перша в Україні і єдина в Східній Європі. У своїй діяльності асоціація визначила стратегічні напрямки: створення сприятливого середовища для жінок і чоловіків в правоохоронних органах; лідерство, професійний розвиток і кар’єрне зростання жінок, а також наставництво для них в правоохоронних органах. Робота організації спрямована на реалізацію єдиної державної політики у сфері досягнення гендерної рівності.