Арсен Аваков розповів, яким буде забезпечення нових патрульних поліцейських

Міністр внутрішніх справ України розповів інспекторам столичної ДАІ про умови їх роботи у разі проходження до лав нової патрульної служби, соціальний пакет і вимоги до патрульних.

Сьогодні, 26 лютого, глава МВС України зустрівся з групою працівників ДАІ м. Києва. Ці інспектори подали заявки на проходження конкурсу в створюване підрозділ столичної патрульної служби.

1

За словами Арсена Авакова, матеріальне забезпечення цього підрозділу буде на такому високому рівні, який дозволить забезпечити ефективність роботи. Зокрема, мова йде про забезпечення сучасним транспортом, новітніми засобами комунікації, нової форменим одягом.

2

Істотно зміниться розмір заробітної плати нових патрульних. За прогнозами, рівень зарплати патрульний поліцейський складе близько 8 тисяч гривень в залежності від посади. Крім того, зараз йде процес домовленостей з київською міською владою про ще однієї опції соціального пакету: забезпечення працівників служби житлом. Його планують надавати на тій території, яку патрульні будуть обслуговувати.

Однак нові умови роботи отримають не всі діючі співробітники ДАІ, а лише ті, хто пройде систему відбору на службу.

– Ми ввели ще одне правило: підвищення буде робитися тільки для тих, хто пройде ребрендінг. Це мотив для того, щоб кожен з вас для себе переступив цю сходинку, – підкреслив Арсен Аваков.