Арсен Аваков розповів про механізм переходу міліції в поліцію України

Глава МВС України Арсен Аваков провів зустріч з особовим складом органів внутрішніх справ Харківської області. Захід був присвячений особливостям роботи органів внутрішніх справ у перехідний період і механізму переходу співробітників в Національну поліцію України.

Як зазначив Арсен Аваков, кожен з діючих співробітників міліції, хто готовий і хоче служити в Національній поліції, при цьому відповідає її вимогам, зможе отримати таку можливість.

Глава МВС пояснив, чому першим етапом реформування системи внутрішніх справ стало саме впровадження патрульної служби. За словами Арсена Авакова, патрульна служба є тією структурою, яка щодня і дуже тісно працює з людьми на вулицях. Саме ця служба зможе показати суспільству знову стандарти взаємодії і тільки така форма роботи зможе повернути втрачене довіру громадян України до органів внутрішніх справ.

Арсен Аваков зазначив, що за результатами досліджень, через два місяці роботи нової патрульної служби в Києві їй довіряє 85% жителів столиці в порівнянні з 5% довіри до старої міліції.