Арсен Аваков розповів подробиці про те, кого зі стріляниною затримували в Києві

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розкрив ряд деталей операції по затриманню підозрюваних в розкраданнях, яка була проведена сьогодні в столиці.

Про це глава правоохоронного відомства написав на своїй сторінці в «Фейсбуці». Він підкреслив, що стрілянина в центрі міста, по колесах намагався сховатися автомобіля – граничний захід, але сьогодні він був необхідний

«Шахраї, кур’єри злочинної групи, намагалися сховатися – уникнути затримання на гарячому – надали міліції опір, але – були блоковані і затримані бойовим спецпідрозділом МВС в центрі Києва.

Так, із застосуванням зброї і з силовими діями – але іншого, для знахабнілого криміналітету – не буде», – зауважив Арсен Аваков.

Міністр зазначив, що мова йде про викриття банди, підозрюваної в розкраданні, організованому з «Прайм-банку» в сумі 169,8 млн. грн., а також  в організації безподаткового «прокачування» готівки через фіктивні фірми конвертаційний центр з об’ємом обігу близько 1,5 мільярда гривень.

«Сьогодні відбулося затримання кур’єрів цієї злочинної групи, які розвозили по Києву відмиті гроші.

У машині вилучено зброю та 500 000 грн. Кур’єри затримані. Йдуть обшуки в банку і ще за 8 адресами дислокації учасників групи. Вилучаються значно більші суми грошей і затримуються учасники злочинної схеми.

Ця спільна операція МВС та Генпрокуратури трохи пізніше буде освітлена детальніше. Зараз інформую, що б Ви не переймалися – чому була стрілянина і що за затримання …

Правильне затримання, чітке. Урок казнокрадів і зухвалим “бикам”, які крутяться біля рішал з великими грошима, викраденими у держави.

Гроші в бюджет, шахраїв – в тюрму», – написав Аваков Арсен.

2

3

4