Арсен Аваков розповів міліціонерам Житомира про перспективи реформи МВС

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков провів робочу зустріч з особовим складом міліції Житомирської області, під час якої розповів про основні етапи реформування МВС і особливості роботи відомства в перехідний період.

У нараді також взяли участь керівники департаментів МВС України, керівник управління патрульної поліції м. Києва Олександр Фацевич, народний депутат України Сергій Пашинський, голова Житомирської ОДА Сергій Машковський, голова облради Віталій Француз, начальник регіонального Управління міліції Валерій Рудик і члени колегії УМВС.

Міністр внутрішніх справ наголосив, що кожен з діючих співробітників міліції, хто готовий і хоче служити в Національній поліції, полікує таку можливість. Основними критеріями відбору стануть професіоналізм, бажання чесно і віддано служити народу України, захищати його права та інтереси.

Начальник Департаменту юридичного забезпечення МВС України Денис Горбась розповів про терміни і порядок переходу від міліції в поліцію, формуванні її структурних підрозділів, а також про соціальні гарантії майбутніх працівників поліції.

Глава МВС Арсен Аваков пояснив, чому першим етапом реформування системи внутрішніх справ стало саме впровадження патрульної поліції, а наступним стане служба дільничних інспекторів – майбутніх шерифів. За його словами, це ті підрозділи, які щодня і дуже тісно працюють з людьми на вулицях, а значить, зможуть показати суспільству нові стандарти взаємодії.

За словами керівника Департаменту патрульної поліції МВС Олександра Фацевича, досвід роботи поліцейських в Києві, Одесі та Харкові свідчить про однозначне зростання довіри населення до правоохоронців.

Глава відомства розповів про особливості реформування підрозділів дільничних інспекторів та експертної служби, а також анонсував початок роботи дорожньої поліції. За словами Арсена Авакова, вже 9 жовтня її патрулі працюватимуть на автодорозі Київ-Житомир.

На завершення зустрічі глава МВС вручив Подяку Прем’єр-міністра начальнику Житомирського міськвідділу міліції Михайлу Сороці.