Арсен Аваков розповів, хто винен, що Льовочкін сидить в Парламенті, а не в тюрмі

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков в інтерв’ю Соні Кошкіній в програмі «Лівий берег» на каналі 24 відповів на питання, хто винен в тому, що екс-глава Адміністрації Президента при Януковичі Сергій Льовочкін перебуває у Верховній Раді, а не відбуває покарання.

«Пан Льовочкін – глава Адміністрації Президента Януковича протягом 4 років, головний майстер і ляльковод всіх інтриг і всіх схем сім’ї, з високим чуттям, комбінаторикою розуму, відчувши після першого розгону першого Майдану ситуацію, зумів так себе позиціонувати в суспільстві, завдяки тим засобам масової інформації, якими володіє – телеканалу «Інтер», завдяки тим зв’язкам, які у нього є, що на сьогоднішній день замість того, щоб сидіти в тюрмі, сидить в Парламенті і знаходить в собі нахабство завдяки броні депутатського мандату атакувати тих людей, які робили протистояння його Адміністрації Януковича і йому особисто», – зазначив Арсен Аваков.

На думку глави правоохоронного відомства, це недоробка системи, елементом якої є і він сам, так і «сприйняття суспільства».

«Як ми цю ситуацію сприймаємо: мільйони людей дивляться телеканал« Інтер »і слухають ті маніпуляції, які робить Льовочкін», – зазначив міністр.

Він нагадав, що в Україні прокуратура і суд визначають покарання та процедуру, а МВС може в основному тільки розслідувати і ініціювати розслідування.

«Ми розслідуємо щодо групи компаній« Ostchem »справу на 5,8 млрд. І заарештовуємо там активи і т.д. А у відповідь країна раптом дізнається про зловживання міністра внутрішніх справ Авакова, на телеканалі «Інтер», – зазначив глава правоохоронного відомства і додав, що абсолютно очевидна зв’язок між цими процесами, а таких ситуацій безліч.

«Таким чином формується головний ворог, головний противник і в цьому маніпуляція. Справа не в тому, що мене якось зачіпає, що телеканал «Інтер» б’є по мені, створює міфи – так буває, коли йдеш в політику. Мене обурює інше: чому в Парламенті сидить глава Адміністрації Януковича і вільна преса, звикнувши до цього факту, бере факти, які вам підкидають, в тому числі, Янукович і атакують », – сказав Арсен Аваков.