Арсен Аваков розформував ДАІ Миколаївщини

Понад 300 працівників цього підрозділу виведені за штат. Вони пройдуть процес переатестації, після чого, у разі відсутності зауважень, зможуть продовжити службу в міліції.

«Ми прийняли рішення, і я підписав відповідний наказ. З сьогоднішнього дня весь склад Управління ДАІ виведений за штат і звільнений від займаних посад. У четвер, товариші офіцери, ви повинні прибути в управління міліції для визначення порядку атестації. Ніхто не буде безпідставно звинувачений, але кожен повинен пройти цю перевірку. Всі, хто хоче працювати в іншій нової поліції, і зможе це довести, буде працювати. Прошу сьогодні всіх офіцерів забезпечити передачу справ і з’явитися в управління, де працює кадрова комісія», – зазначив Арсен Аваков.

За словами Арсена Авакова, з часом підрозділи ДАІ на автошляхах держави поступово замінить нова патрульна служба. 4 липня її співробітники вийдуть на вулиці Києва, а через 3 місяці – і на вулиці Харкова, Одеси та Львова.

Глава МВС зазначив, що зміна керівництва ДАІ Миколаївщини, яка відбулася в травні цього року після перевірки бригадою центрального апарату МВС, на ситуацію з хабарництвом на дорогах не вплинула. Тому було прийнято рішення про розформування підрозділу ДАІ в Миколаївській області.