Арсен Аваков: Розбудова спортивної інфраструктури в регіонах – пріоритет роботи ФСТ «Динамо»

Сьогодні, 12 липня 2018 року, за участю міністра внутрішніх справ відбулося засідання Президії фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, на якому були розглянуті питання перерозподілу бюджету на фінансування реконструкцій обласних підрозділів ФСТ «Динамо», створення нових сучасних інфраструктур та підведення підсумків щодо участі спортсменів Товариства у головних змаганнях I-го півріччя 2018 року та їх заохочення відзнаками.

Аналіз показників фінансово-господарської діяльностіТовариства за І півріччя поточного року показав, що станом на 01.07.2018 дохідна частина бюджету складе 60,4 мли. грн., що на 1,2 млн. грн. перевищує планові показники.

Товариством було реалізовано кошти на проведення спортивних змагань з олімпійських та неолімпійських видів спорту,придбання спортивного інвентарю, проведення робіт з капітального ремонту на базах олімпійської підготовкиФСТ «Динамо».

«Важливим елементом роботи товариства є розбудова спортивної інфраструктури в регіонах. Ми зацікавлені, щоб наші співробітники були фізично підготовлені, і тому будемо приділяти увагу розвитку спорту в наших підрозділах», – зазначив голова товариства міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

До кінця 2018 року ФСТ «Динамо» планується освоїти бюджетні кошти в повному обсязі на проведення капітальних ремонтів на шести базах олімпійської підготовки Товариства (спортивний комплекс та  легкоатлетичний стадіон у м. Одесі, спортивний комплекс у м. Харкові, учбова спортивна база у м. Нова Каховка, учбово-оздоровча база «Динамо» у м. Очакові і спортивний комплекс у м. Запоріжжі).

Також у І півріччі проведено процедуру державних закупівель через систему РгоZorro на придбання спеціального обладнання для підготовки лижних трас лижної бази с. Токарі Сумської обл.

«Підтримка та розвиток Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України є надзвичайно важливими питаннями, адже динамівці традиційно стають переможцями і призерами спортивних форумів найвищого рівня і створюють позитивний імідж нашої держави як на спортивній, так і на світовій аренах. Майже 1700 динамівців входять до збірних команд України з різних видів спорту. Минулого року вони взяли участь у більш ніж 500 змаганнях та отримали понад три тисячі нагород», – наголосив Арсен Аваков.

Згідно з щорічним Рейтингом Міністерства молоді та спорту України серед ФСТ та відомств, Товариство у 2017 році вибороло перші місця з літніх та зимових олімпійських видів спорту.

До складу національних збірних команд України з олімпійських та неолімпійських видів спорту зараховано понад 1700 спортсменів динамівців, що становить майже 20 відсотків.

У І півріччі 2018 року біля 7 тис. спортсменів-динамівців взяли участь майже у 500 міжнародних та всеукраїнських змаганнях, на яких здобули біля 3 тисяч нагород, а саме:

– на чемпіонатах та фіналах Кубків світу, Європи – 144 нагороди;

– на чемпіонатах та фіналах Кубків України майже 3 тис. нагород різного ґатунку.

Слід відмітити вдалий виступ спортсменів Товариства на чемпіонатах світу та Європи, зокрема: Ольги Харлан, Юлії Бакастової (фехтування), Єлизавети Каланіної, Марини Черняк (дзюдо), Анастасії Сапсай (боротьба самбо), Юрія Черкалюка (панкратіон), Анни Ушеніної (шахи).