Арсен Аваков: Російські розгойдують обстановку в країні

Росіяни розгойдують обстановку в країні. Путін і Янукович замовили і оплатили черговий виток сепаратистських заворушень на сході країни – Луганськ, Донецьк, Харків.

Людей зібрали трохи, але агресивність зашкалює. У Донецьку в натовп штурмують будівлю завели багато дітей і жінок. Провокують перехід конфлікту в кров і жертви.

Відповім і сепаратистам, і тим гарячим головам, хто вимагає за всяку ціну припинити безлади. Ситуація буде повертатися під контроль БЕЗ КРОВІ. Така команда правоохоронцям – це правда. Але правда і в тому, що терпіти свавілля провокаторів пацифістськи ніхто не буде. Призвідників і підбурювачів відповідальність наздожене.

МВС не буде стріляти в людей – на купку проплачених провокаторів – серед протестувальників багато ошуканих, багато тих, хто прийшов за гроші.

ПРИ ЦЬОМУ – ЖОРСТКИЙ ПІДХІД БУДЕ застосований до всіх, ХТО БЕЗПОСЕРЕДНЬО ВЕДЕ НАПАД НА ДЕРЖАВНІ БУДІВЛІ, НА ПРАВООХОРОНЦІВ, НА ІНШИХ ЦИВІЛЬНИХ.

* *
Простою людською мовою скажу Всім, хто щиро переживає – все, що потрібно і можливо робиться. Припиніть лайку і істерики. ВОНИ хочуть цього. Я ж Вам кажу – витримаємо – все буде приведено до порядку.

Підтримуйте, стабілізуйте – качайте його човен ще більше. Це останні конвульсії банди.

Всі силовики з ранку на робочих місцях. Працюємо без паніки і істерик, виходячи з реалій і можливостей сьогоднішнього дня. Ситуацію стабілізуємо. Приймемо накат проплачених маргіналів і невідворотність відіжміть.

Упевнений, іншого не буде. Чому? Тому, що ні Донецьк, ні Харків, ні Луганськ не хочуть бути буферною прифронтовою зоною. Схід хоче роботи і стабільності! І на цю стабільність працюватимемо – відсікаючи маргінез.