Арсен Аваков: Рівень поліції зростає, не вистачає тільки вас – з вашої молодою енергією, підготовленістю і знаннями

У Харківському національному університеті внутрішніх справ майбутні поліцейські прийняли Присягу на вірність Українському народові. На церемонії був присутній міністр МВС Арсен Аваков, народні депутати України.

У вітальному слові до курсантів глава МВС зазначив, що «впровадження нових принципів діяльності поліцейських підрозділів є запорукою розвитку України як сучасної демократичної та європейської держави».

На базі Харківського відомчого ВУЗу в 2014 році формувалися підрозділи добровольців для участі в бойових діях в зоні АТО. Зараз Харківський національний університет внутрішніх справ (ХНУВС) повинен підготувати нове покоління вітчизняних правоохоронців, наголосив у своїй промові міністр внутрішніх справ України 14 жовтня в Харкові під час прийняття присяги курсантами ХНУВС.

Присягу працівника поліції в Харківському національному університеті внутрішніх справ прийняли 300 першокурсників. Серед них – 100 майбутніх слідчих для підрозділів Національної поліції України, 50 фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю і 150 поліцейських кримінального блоку.

Звертаючись до курсантів, Арсен Аваков підкреслив, що хотів би, щоб вони взяли на себе відповідальність спочатку навчитися, а потім стати чесними, компетентними і адекватними поліцейськими.

Міністр внутрішніх справ нагадав, що з території університету і в цілому, з Харківської області, в найважчий момент – в 2014 році – формувалися і йшли в зону АТО батальйони МВС.

«Трохи більше 100 кілометрів – і хлопці, поліцейські і добровольці, йшли в бій. Це славна історія. Ми переживаємо історію реформування Національної поліції, і це – ще одна славна історія, в якій є місце вашому університету», – підкреслив глава МВС.

«Рівень поліції зростає. Бракує тільки вас з вашої молодою енергією, підготовленістю і знаннями», – підкреслив Арсен Аваков, звертаючись до курсантів, які сьогодні приймають присягу.

Глава МВС підкреслив, що за ті півтора року, поки триває реформа в правоохоронному відомстві, довіру до поліції зросла, не дивлячись на складне становище в державі.

«Не дивлячись на всі складнощі перехідного періоду, люди починають вірити. І ми віримо в вас, в кожного з вас, сподіваємося на вас. Чи не підведіть», – підкреслив Арсен Аваков.